Сім фур із гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу та, зокрема, населення Авдіївки сьогодні приїхали до Краматорська з Житомирської області.

Допомогти населенню Донеччини відгукнулися як прості мешканці, так і ряд підприємств Житомирщини. На одній з машин розмістилася модульна котельня, що працює на твердому паливі.

Загалом, кожна з семи машин привезла гуманітарку вагою від 15 до 20 тонн – тут  паливо, будівельні матеріали, теплі речі, які будуть розподілятися у Краматорську та відправлятися до прифронтових міст регіону.

–  Ця  гуманітарна допомога – те, що безпосередньо збирали люди з усієї області впродовж 2-3 днів, кожен район Житомирщини долучився. Там багато і харчів, і теплого одягу,  є ліжка і ковдри аби передати саме постраждалим Авдіївки.  Я думаю, що безпосередньо обласна адміністрація буде вирішувати куди направити, тому що багато населених пунктів страждають від тих бойових дій, які тривають на нашій території, – розповів кореспонденту «До ТеБе» начальник Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА Роман Крисюк.

Крім того, як додав Роман Крисюк, голова Житомирської ОДА особисто передав колезі з Донецької області 22 тони дизпального. Серед гуманітрної допомоги також 22 генератора, пушки для обігріву великих приміщень та бочки з мастилом.

Адміністрація Житомирської області запропонувала й іншим регіонам України приєднатися до своєрідного флешмобу і надати постраждалим регіонам Донеччини саме таку допомогу – 22 тонни.

Надія Задорожня