[vc_row][vc_column][vc_column_text]Згідно з наказом міністра культури СРСР у 1956 році у м. Сталіне організована студія телебачення.

Будівництво телецентру в Донецьку, тоді ще Сталіно, було доручено Міністерству вугільної промисловості УРСР, Міністерству чорної металургії СРСР і Міністерству зв’язку СРСР.

У 1954 році тресту «Сталинжилстрой» комбінату «Сталиншахтострой» для зведення телевізійного центру була виділена земельна ділянка, площею 2,5 га у кварталі клубу ім. Леніна (ПК ім. Леніна). Будівництво завершили у 1955 році, а у наступному, після монтажу і наладки обладнання, телевізійний центр запрацював.

Протягом 60 років обласне телебачення виходило в ефір  під різними логотипами. Останнім був «27 канал». Він працював до захоплення телевізійного центру проросійськими бойовиками 27 квітня 2014 року. Після цього обласне державне телебачення не функціонувало 10 місяців.

З 27 лютого 2015 року Донецька обласна державна телерадіокомпанія під логотипом «До ТеБе» відновила телевізійне мовлення із Краматорська у тестовому режимі. Завдяки організаційно-творчій допомозі колег з інших регіонів України, вдалося сформувати цілодобову сітку мовлення.

Наприкінці липня 2015 року в ефірі «До ТеБе» вийшов перший випуск новин. Сьогодні «Новини До ТеБе» в ефірі щодня сім разів на добу, окрім вихідних, з коротким випуском о 16.00 та основним двадцятихвилинним – о 19.15.

У вересні 2015 року з’явились перші тематичні програми.

Окрім цього,  активно розвивалося і обласне радіо, яке у тестовому режимі «освоює» нову FM-частоту.

У жовтні 2015 року Донецька обласна державна телерадіокомпанія в рамках створення в державі суспільного мовлення перетворена на Донецьку регіональну дирекцію Національної телекомпанії України.

З 1 липня 2016 року відновило мовлення обласне державне радіо – “Голос Донбасу”. 24 години на добу в ефірі інформація про життя сьогоднішньої Донеччини у викладі журналістів радіостанції та медіапартнерів.

Слухати “Голос Донбасу” можна як на ультракоротких хвилях, так і в FM-діапазоні.

Протягом 2016 року з’явилося кілька нових передач, а також спецпроект

“Егей, Європо”.

Наразі у виробництві каналу п’ятнадцять циклових передач.

З 19 січня 2017 року у рамках створення суспільного мовника утворено філію публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»  «Донецька регіональна дирекція» (Скорочено –  філія ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція»).

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]